FCA Fleet Business

ZRELAKSUJ SIĘ

Twoja praca przynosi korzyści

Odkryj FCA Drivers Club. Nowy program dedykowany ludziom, którzy jak ty wybrali do swojej pracy pojazdy z Grupy FCA.

Oczekuj korzyści.

Jestem użytkownikiem
0
WYŚLIJ

Zarejestruj się

Wybierz typ użytkownika. Wybierz jedną z dwóch opcji:

Użytkuje samochód marki z Grupy FCA

Zarejestruj się, a otrzymasz powitalny upominek oraz dostęp do nagród tylko dla Ciebie.

Użytkuje samochód marki spoza Grupy FCA

Nie jesteś użytkownikiem samochodu z Grupy FCA? Zarejestruj się do klubu. Uzyskaj wyjątkowe możliwości tylko dla Ciebie oraz newsletter o naszych produktach i usługach.

Uruchom korzyści

Wypełnij formularz:

ZGODY

Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności Informacją o polityce prywatności

na działania marketingowe

na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FCA Italy S.p.A. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

na działania związane z profilowaniem

na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FCA Italy S.p.A. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

na udostępnienie danych osobowych do podmiotów współpracujących na potrzeby ich własnych działań marketingowych

na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki FCA Italy S.p.A. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).